FC Dulce
Dobrodošel/a na FC Dulce.
Pridruži se nam in postani del našega foruma.
Ne bo ti žal!!!!
FC Dulce
Dobrodošel/a na FC Dulce.
Pridruži se nam in postani del našega foruma.
Ne bo ti žal!!!!
FC Dulce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fan Club de Dulce Maria
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Dulce: občuduje svojo mamo

Go down 
AvtorSporočilo
KriiSt_
Dulce 0%



Število prispevkov : 15
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 11/05/2009

Dulce: občuduje svojo mamo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce: občuduje svojo mamo   Dulce: občuduje svojo mamo EmptyTor Maj 12, 2009 12:10 pm

La actriz y cantante Dulce María alabó a la madre, Doña Blanca Saviñón, y dijo que si hoy tiene éxito y tantas oportunidades, a todos los que el apoyo incondicional.

"Es, sin duda, la mujer más fuerte que conozco. Es el motor de mi vida que me apoya, me guía y me tira de la oreja, cuando lo necesito. Sin ella, mi vida sería vacía, sin sentido" comentó la RBD.

Dulce dijo en el programa de radio "Todo Para La Mujer" que no mima a mamá solamente en su día: "Todos los días le dedico tiempo a mi mamá. La llevo a todas partes, es mi fortaleza. Planeo hacer algo muy especial con ella este día", contó la actriz.

"En México, el Día de las Madres es celebrado siempre el 10 de Mayo, independentemente de caer domingo o no".



Igralka in pevka Dulce Maria je pohvalila svojo mamo, Doño Blanco Saviñon in povedala, da je danes uspešna in ima toliko priložnosti zaradi njene brezpogojne podpore.

»Je brez dvoma najmočnejša ženska, ki jo poznam. Je motor mojega življenja, ki me podpira, me vodi in me vleče za uho, ko to potrebujem. Brez nje bi bilo moje življenje prazno, brez smisla.« je povedala.

Dulce je v radijskem programu »Todo Para la Mujer« povedala, da nima rada svoje mame samo na dan mamic. »Vsak dan ji posvetim nekaj časa. Peljem jo povsod, je moja trdnjava. Za ta dan bova počeli nekaj posebnega«, je rekla igralka.

»V Mehiki dan mamic praznujemo vedno 10. maja, ne glede na to, če je nedelja ali ne.«



vir:rbdmusic

Prevod: moja sestricna
Nazaj na vrh Go down
 
Dulce: občuduje svojo mamo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» PREDSTAVITEV [dulce]
» Nekaj stvari o dulce marii
» Dulce kot plesalka
» Dulce Maria
» Knjiga Dulce Amargo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FC Dulce :: Dulce Maria :: Novice-
Pojdi na: